Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))

HomeFAQ/УпутствоТражиЛиста члановаКорисничке групеРегиструј сеПриступи

Share | 

Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin

Број порука : 420

ПорукаНаслов: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Thu Sep 11, 2008 3:52 am

Neki mozda tek idu u srednju... Pa u koju,a ako ste zavrsili ,sta ste zavrsili..i kako vam se svidelo to? Very Happy
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://extreme.forumh.net
Princess_Jaffa_

Број порука : 168
Локација : Apatin

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Thu Sep 11, 2008 5:42 am

Trenutno sam 2 razred srednje Gradjevinkse skole, extra mi je u skoli samo sto mi se bas neda uciti, al sto se mora nije tesko Smile rendeer
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
TASKE

Број порука : 69
Локација : Podrum

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Thu Sep 11, 2008 5:59 am

Nisam isao u srednju jel sam bezo svaki dan ... i bilo mi je lepo jel sam zajebavao profesore Very Happy a gde sam bio ? U najjachem MOCU
Назад на врх Go down
NCK

Број порука : 124

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Thu Sep 11, 2008 6:52 am

Zavrsila sam gimnaziju. Ucila sam manje nego sto je trebalo, ali sam imala neverovatnu srecu. Very Happy Treca godina mi je bila naj! Smile
Назад на врх Go down
^^Imm0rtal^^

Број порука : 44
Локација : dzungarija

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Fri Sep 12, 2008 1:49 pm

Au idem josh uvek.. ! ^^ al 3 godine.. ce proci brz0 ;}
Назад на врх Go down
disaster

Број порука : 55
Локација : Београд

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Fri Sep 12, 2008 1:55 pm

.

Последњи изменио Nemanja дана Sat Nov 05, 2011 9:42 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Planetary
Admin

Број порука : 145

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Fri Sep 12, 2008 2:39 pm

Hahaha ja u I god Gimnazije za sada tu i tamo nije bas toliko tesko...
Назад на врх Go down
Bebito Corleone

Број порука : 69
Локација : Flaster-City

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Sun Sep 14, 2008 3:46 pm

Ja u 3 godinu MOC-a loodnica svakog dana.Pitajte Admina sve ce vam reci.A TASKE je sve to prosao Smile :P
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://www.youtube.com posetite haha
Delija021

Број порука : 80
Локација : Severna tribina

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Sun Sep 14, 2008 4:09 pm

Isao u Ekonomsku na pocetku 3 godine prebacen na vanredno posto sam vise visio po utakmicama nego u skoli :P Al bilo je lepo dok je trajalo zajebancija nevidjena Very Happy
Назад на врх Go down
neca_90

Број порука : 25

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Sun Sep 14, 2008 6:45 pm

Idem u Elektrotehnichku shkolu....Smer:Elektrotehnichar za termichke i rashladne uredjaje.... Very Happy
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://www.myspace.com/n3manj4
neca_90

Број порука : 25

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   Sun Sep 14, 2008 6:46 pm

Uppsssss....Zaboravi...I 4. sam godina...Ako bog da otarasim se sledece godine.... xD
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://www.myspace.com/n3manj4
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D   

Назад на врх Go down

Da li ste isli u srednju skolu,u koju,i kako vam je bilo? :D
Назад на врх 
Страна 1 of 1